Миколаївка розпочала місячник чистого довкілля

Дата: 26.04.2019 15:24

В селі Миколаївка з 15 квітня розпочато місячник чистого довкілля під девізом «Де живемо, порядок наведемо!». До цього важливого заходу була залучена вся громада села, і Миколаївський шкільний заклад освіти, і працівники дитячого садочка «Усмішка», апарат колишньої сільської ради, робітники з благоустрою, пункт здоров’я, приватне підприємство «Агро-3», агропідприємство «Сідоров І.Г.». Протягом неділі працівники бюджетної сфери побілили дерева, облаштували територію навколо адмінбудівлі, також було висаджено молоді насадження кущів калини, дерев – дуби та липи. Вивезено сміття санкціонованих сміттєзвалищ. Техніку надав депутат районної ради В. Сатановський. В.о. старости С. Беспалько подякувала всім жителям села за співпраці та взаємодопомогу. Тож власними зусиллями причепурили свій населений пункт.