Навчались вчителі початкових класів

Дата: 26.04.2019 14:22

24 квітня 2019 року на базі Троїцько - Сафонівського ЗЗСО І – ІІІ ст. відбувся семінар вчителів початкових класів закладів освіти на тему «Впровадження медіаосвіти в освітній процес початкової школи». До уваги учасників семінару досвідчені вчителі – початківці Троїцько – Сафонівського закладу освіти провели низку заходів спрямованих на впровадження медіаосвіти в освітній процес, а саме:
- використання медіа в « Ранковому колі Нової української школи», вчитель 1 класу О.М. Григоренко;
- урок – роздум з літературного читання В. Сухомлинський «Кінь утік», вчитель 3 класу Г. М. Варламова ;
- використання медіа засобів в освітній і виховній діяльності молодших школярів, вчитель 4 класу Н.О. Калмикова;
- позакласна діяльність школярів в медіа просторі, бібліотекар закладу Т.М. Стєшина.
Початківці закладу поділилися досвідом своєї роботи, ознайомили учасників семінару з методом роботи «Скрайбінг» (метод розповіді чи пояснення), з методом «Буктрейлер» (випереджаюче навчання), « Кардмейкін» (листівка , вид креалізованого тексту), « Хмаринки тегів» ( узагальненя та систематизація знань, закріплення вивченого матеріалу…), « Діамант» (організація спілкування і обговорення тем), « Брендинг» (визначення логотипів і талісманів).
Використання медіа у взаємозв’язку з іншими методами дозволяє не тільки заощадити час на уроці, але і збільшити яскравість сприйняття матеріалу, внести елементи цікавості, пожвавити освітній процес. Технології навчання, що орієнтовані на застосування засобів медіаосвіти можуть значно полегшити й якісно поліпшити роботу вчителя, підвищити рівень знань та вмінь учнів.
Всіх присутніх педагогів громади вразив спектакль лялькового театру «Курочка ряба» та театр тіней «Колобок», який підготували учні закладу під керівництвом Т. М. Стєшиної.
Учасники семінару щиро вдячні адміністрації школи та вчителям за теплий прийом, за організацію та проведення заходу.