Відбулась нарада щодо підготовки І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Дата: 24.04.2019 11:20

На базі Казанківської гімназії відбулася нарада з організації І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед представників (роїв) команд Казанківської селищної ради, в якій взяли участь вчителі допризовної підготовки закладів загальної середньої освіти. На нараді були розглянуті питання щодо організації та підготовки команд, особливості проходження дистанції з фізичної підготовки, тактична медицина як вид екстреної допомоги, особливості туристсько-спортивних змагань, а також проходження комплексного виду змагань - козацький рейд «Пластун». Після розгляду питань учасники наради були закріпленні у показових прикладах безпосередньо на місцевості, в ході яких пройшли по маршрутах гри, які потім відпрацьовуватимуть юні учасники військово-патріотичної гри «Сокіл». У змаганнях візьмуть участь Казанківські школи №1, №2, №4, Михайлівська і Новоданилівська заклади освіти та Казанківська гімназія.