Вічна пам‘ять усім нашим землякам

Дата: 11.04.2019 13:19

11 квітня, у Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, заступник селищного голови В. Новицький, голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, голова ветеранської організації М. Ризук, учнівська молодь поклали квіти до пам‘ятної дошки «Ми не маємо права на забуття. В цьому будинку в 1942 – 1944 роках знаходилась катівня калмицького карального корпусу, де були страчені сотні мирних жителів». Як розповів депутат селищної ради минулих скликань П. Куковицький, саме тут у роки війни поплічники нацистських загарбників по-звірячому закатували близько 600 казанківців, як дорослих, так і дітей, а також навів такий факт, що навіть через багато років після війни на стінах катівні проступали сліди крові закатованих загарбниками наших земляків. Учасники заходу поклали квіти до пам‘ятної дошки та хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих.