Отримали призове місце

Дата: 09.04.2019 13:29

Отримали призове місце в обласному огляді вокальних, фольклорних та хорових груп «Материнська пісня»

6 квітня в обласному будинку художньої творчості відбувся огляд вокальних, фольклорних та хорових груп «Материнська пісня». Огляд проводився в рамках святкування Міжнародного дня сім’ї та Дня матері, з метою розвитку вокально-хорового жанру, підвищення майстерності.
Участь в конкурсі взяли понад 50 аматорських вокальних, фольклорних колективів, хорових груп серед яких були учасники народного вокального ансамблю та народного фольклорного колективу «Надвечір‘я» Троїцько-Сафонівського сільського будинку культури, які зайняли 3 місце в номінації «Соціально-побутові пісні».
До всіх учасників звернулися начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайло Димитров та заслужена артистка України Наталія Баштова зі словами вдячності за активність і старанність, небайдужість до культурної спадщини.

Виступ колективу можна переглянути за посиланням: