Засідання атестаційної комісії

Дата: 08.04.2019 10:45

5 квітня відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради, яке провів керівник цього підрозділу О. Лука. До складу комісії увійшли працівники відділу освіти, молоді та спорту, голова районної ради Профспілки працівників освіти і науки України та керівники закладів освіти. Процедуру атестації пройшло 23 педагогічних працівника. Вони презентували членам комісії досвід своєї роботи, відповіли на поставлені питання. Всього атестовано на відповідність займаній посаді 5 керівників та заступників керівників закладів освіти, 1 методист та 1 педагог-організатор, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 14 педпрацівників, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 13, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист» - 2, присвоєно педагогічне звання «старший учитель» 2 педагогам, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 5 педпрацівникам, «спеціаліст другої категорії» -1.