«Світ чудовий, коли ти здоровий»

Дата: 05.04.2019 08:17

Під такою назвою працівники Публічної бібліотеки Казанківськоїселищної ради організували для учнів 1-а класу ЗЗСО №1 гру-мандрівку, присвячену Всесвітньому дню здоров’я. Здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, харчування, її звичок. Отож діти дружно вирушили до чарівної Країни Здоров'я, щоб потрапити на квітучу «Галявину Здоров’я». Першою зупинкою до цієї країни було місто «Мийдодірія», місто чистоти та охайності. Тут діти пригадували основні засоби гігієни та відгадували загадки, пов’язані з ними. Наступною зупинкою була річка «Вітамінка». Завданням для малят було назвати продукти харчування, які містять вітаміни. Попрощавшись з річкою, діти помандрували далі і потрапили до зупинки «Болото». На жаль, у нашій чарівній країні Здоров’я досі є місця, в яких панують негативні явища, що можуть зашкодити здоров’ю. Це шкідливі звички, які живуть в болоті – тютюновий дим, алкоголізм та наркоманія. Спочатку вони викликають у людини цікавість, потім залежність, яка переходить у важку недугу. Проте малята добре знають, що шкідливі звички небезпечні для життя, а для того, щоб зростати дужими та здоровими, треба займатись спортом. Тож наступною зупинкою стало місто «Спортивне», в якому можна пограти у веселі рухливі ігри. Останньою зупинкою була «Сонечко здоров’я». Народна мудрість говорить, що здоров’я прибуває краплинами, а зникає пудами. Ці краплини здоров’я прибувають завдяки використанню цілого ряду умов. Тут дітлахи давали пояснення цим умовам, збираючи сонечку промінчики : «Режим дня», «Корисне харчування», «Корисні звички», «Чистота-запорука здоров’я», «Веселий настрій», «Здоров’я пішохода», «Фізична культура та спорт». А щоб сонечко засяяло всіма сонячними барвами, біля нього розмістили квіточки та метелики, в результаті чого створили «Галявину здоров’я».