Вуличне освітлення – комфорт і безпека для наших мешканців!

Дата: 04.04.2019 15:30

Як повідомила в.о. старости с. Дмитрівка Лідія Баланенко, до неї неодноразово звертались жителі села Сергіївка з тим, щоб для більш комфортного транспортного та пішохідного руху у нічний час встановити додатковий фонар вуличного освітлення по вулиці Кленовій, а також по вулиці Перемоги в селі Дмитрівка. Відразу, того ж дня, електрик селищної ради Олександр Канін встановив це необхідне освітлення. Також замінив звичайні лампи на енергозберігаючі по вулиці Святковій. Аналогічна заміна відбулась у селі Лагодівка по вулицях Перемоги, Седнєва, Молодіжна, Степова, Шкільна. Всього замінено 20 ламп. В с. Новоданилівка роботи по освітленню велись по вулицях Садова, Миру, Фестивальна та Вишневецького. Всього замінено 10 LED-світильників.
Проблема освітлення вулиць населених пунктів нашої об‘єднаної громади є досить актуальною і знаходиться на постійному контролі селищного голови Олексія Асмолова. Освічуючи села ми покращуємо естетичний вигляд та комфортність проживання в даному населеному пункті.