Семінар «Чирлідинг на уроках фізичної культури»

Дата: 04.04.2019 15:28

2 квітня в місті Миколаєві на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка відбувся семінар для вчителів фізичної культури на тему «Чирлідинг на уроках фізичної культури». Від Казанківської громади взяла участь вчитель фізичної культури Новоданилівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів Копійка Світлана Олександрівна. У процесі навчання чирлідингу до змісту навчального матеріалу включаються елементи гімнастики та акробатики, а також рухи з різних видів танцю – джазу, фанку, хіп-хопу, твісту, рок-н-ролу. В ході семінару вчителі розглянули загальну характеристику засобів чирлідингу у фізичному вихованні школярів, методику навчання базовим рухам руками, позиції ніг та способи пересування, методику використання чир/чантзакличок, а також вивчали методику чир-стрибків. За темами семінару були проведенні майстер класи та закріплення матеріалу на практиці.