Дата: 03.04.2019 16:36

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» та відповідно до розпорядження Казанківського селищного голови від 01.04.2019 №56 на території селищної ради в межах акції «За чисте довкілля» заплановано проведення:

• в період з 01 по 30 квітня місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів;
  • 20 квітня всеукраїнський день довкілля;
  • 12 та 26 квітня дні чистоти щодо благоустрою та озеленення населених пунктів.

Керівникам установ, підприємств, організацій різних форм власності, фізичним особам-підприємцям провести роботи:

• по впорядкуванню та приведенню у належний санітарний стан закріплених територій, адміністративних будівель та прилеглих до них територій;
  • по благоустрою та озелененню прилеглих територій;
  • з обрізки зелених насаджень.

Керівникам ОСББ та мешканцям багатоквартирних будинків і приватного сектора здійснити заходи по приведенню у належний санітарний стан прибудинкових територій, присадибних ділянок та територій прилеглої до садиби.

Керівники та громадяни, які проігнорують проведення заходів по благоустрою своїх об’єктів та визначених територій та продовжуватимуть утримувати їх у неналежному санітарному стані, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, згідно з чинним законодавством.

Виконавчий комітет Казанківської селищної ради.