Учні 1 класу Михайлівської школи досліджували повітря

Дата: 18.03.2019 14:19

14 березня в 1 класі Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. вчитель С. Губарєва провела урок «Я досліджую світ» на тему «Мої досліди. Як виявити невидимку – повітря». Мета інтегрованого уроку - розширити в учнів уявлення про повітря, його рух та властивості. Під час уроку Світлана Григорівна розвивала у дітей спостережливість, дослідницькі вміння. Юні дослідники аналізували та робили висновки, вміло фіксували результати досліджень. Робота вчителя була спрямована на створення умов для дослідницької діяльності дітей, розвиток самостійності, організації роботи в парах, у малих групах, а також індивідуально.