15 березня 2019 року відбулася презентація комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 18.03.2019 14:12

У Казанківській громаді презентували «Інклюзивно-ресурсний центр»

15 березня у Казанківській громаді відбулась презентація комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області, де проводитимуть індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Робота в закладі буде спрямована на інтелектуальний і фізичний розвиток дітей. З вихованцями центру працюватимуть психолог, логопед, дефектолог та спеціаліст з лікувальної фізкультури. Вони, зокрема, складатимуть індивідуальну програму розвитку та надаватимуть консультації батькам. На початку презентації виступив селищний голова О. Асмолов, який зазначив, що підтримка інклюзивної освіти органами місцевого самоврядування громади є потужним ресурсом впровадження успішної моделі інклюзивної освіти та запобіганні дискримінацій щодо дітей з особливими потребами у суспільстві. З метою соціальної адаптації до реальних умов життя працівники центру надаватимуть всебічну допомогу. Селищна рада буде робити все необхідне для забезпечення умов виховання та навчання діточок з особливими потребами. Виконуюча обов’язки директора Н. Паланіч, практичний психолог Л. Кагдіна та вчитель-фізреабілітолог М. Тотиш провели невеличку екскурсію по спеціальних приміщеннях, де з дітьми будуть займатись. Також спеціалісти центру розробили та представили присутнім інформаційний буклет «Інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами. Порадник для батьків і спеціалістів». Методист відділу освіти, молоді та спорту А. Дмитренко ознайомила керівників шкіл з організацією забезпечення інклюзивного навчання та команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти.