8 березня у Дмитрівському будинку культури відбувся захід Міс –Весна 2019

Дата: 13.03.2019 08:24

8 березня у Дмитрівському будинку культури відбувся захід Міс –Весна 2019, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Шість конкурсанток змагалися за головне звання – міс Весна. Це місцеві школярки – Вознєва Тетяна, Вознєва Анастасія, Вознєва Дар’я, Давиденко Валерія, Конограєва Вікторія, Комощук Анжела. В перервах між конкурсами місцеві аматори сцени Васькевич Л.Д., Васькевич А.М., Пересунько Л.І., Ширяєва А.М., Федоренко К.Ф. Комощук К.О., Петрова А.А., Курачова А.В. співали веселих пісень, розповідали вірші, танцювали та показували гумористичні сценівки. На початку заходу в.о. старости Л. Баланенко привітала жінок із святом весни, побажала всім міцного здоров‘я, бути завжди гарними і щасливими та вручила присутнім жінкам смачний подарунок – шоколадки. А після концертної програми всією громадою проводжали зиму та святкували Масляну. Водили хороводи, палили опудало, яке символізувало собою зиму, що минула, а після смакували млинцями, варениками та різними солодощами. Тож цього дня до пізнього вечора в будинку культури було людно, гамірно, грала весела музика і ніхто не хотів розходитись по домівках. Це прекрасне свято для жителів села організувала та провела директор будинку культури Васькевич Л.Д.