Літературно-поетична година для учнів Михайлівської школи

Дата: 12.03.2019 11:09

Для учнів третього класу 11 березня у Михайлівській бібліотеці-філії пройшла літературно-поетична година «Тарас Шевченко – України син», присвячена 205-й річниці від дня народження великого Кобзаря.
Бібліотекар О. Маліновська розповіла юним читачам про життєвий і творчий шлях геніального українського поета, художника, борця за волю народу Т. Г. Шевченка. Також провела огляд літератури про шлях великого Кобзаря та зазначила, що ми повинні завжди пам‘ятати його заповіти. Потім учні слухали з великим інтересом легенду «Як Шевченко царя всієї Росії обвів навкруг пальця», яку розповіла завідуюча сільським будинком культури О. Петренко. А далі діти читали вірші Т.Г. Шевченка, які вже встигли полюбити попри незначний читацький стаж.