Університет третього віку

Дата: 11.03.2019 11:41

Працівники Територіального центру соціального обслуговування привітали з Міжнародним жіночим днем 8 Березня слухачів «Університету третього віку». 7 березня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання по трьом факультетам: «Мистецький», «Цікавий світ», «Літературно-художній». Всі факультети були присвячені святу весни. Присутніх жінок привітав мистецький гурток гумористичною міні-виставою «Що красить жінку». Потім потрапили у цікавий світ моди, де побачили та почули багато цікавого, від народження ґудзика і підборів до виникнення сукні у відповідний час, та побували на віртуальному показі мод різних віків. Одяг ретро нагадав жінкам про їх молодість, а інші моделі та запрошений кутюрьє викликали бурхливі оплески у слухачів. А головне це те, що жінки на цьому святі були одягнені у весняну сукню на ім‘я – Радість.
На завершення свята усі охочі читали душевні, гарні, чаруючі вірші і твори про жінок.
Святкову програму підготували та провели бібліотекарі О. Буднік, Л. Пойда та психолог територіального центру соціального обслуговування В. Перевозчикова.