У Михайлівці відзначили 75-річчя визволення села від фашистських загарбників

Дата: 11.03.2019 11:32

6 березня в селі Михайлівка завідуюча сільським будинком культури О. Петренко та бібліотекар О. Маліновська провели урочистий мітинг, присвячений 75-річчю визволення села і Казанківського району від нацистських загарбників. Захід пройшов біля могили загиблим воїнам-визволителям. Учасники мітингу вшанували пам'ять тих, хто заради визволення села віддав своє життя, хто поліг на підступах до Михайлівки. 123 жителі села не повернулися з поля бою. Інші, повернувшись з війни, самовіддано працювали, відбудовуючи зруйноване війною господарство. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до меморіалу.
На урочистості були запрошені учні школи, вчителі, інші працівники бюджетної сфери, представники громадськості.
Цього дня в. о. старости Т. Сай, завідуюча СБК О. Петренко, депутат районної ради О. Маліновська відвідали ветерана Бойка Івана Опанасовича, який приживає в селі Нововолодимирівка. Побажали міцного здоров'я, чистого мирного неба.