Дорогі наші жінки!

Дата: 07.03.2019 10:17

Від імені депутатів Казанківської селищної ради, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю всіх жінок  з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Ми, чоловіки,  безмежно вдячні  Вам за вашу красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з нами.  Тож бажаю Вам, щоб те тепло, яке Ви так щедро даруєте не лише своїм рідним та близьким, але й усім, хто Вас оточує, повернулося до Вас сьогодні сторицею і зігріло у ці перші  весняні дні. Нехай же наша чоловіча увага, повага, любов і безмірна подяка до Вас завжди зігрівають Ваші серця, добром наповнюють душі, щоб були святковими і світлими будні, щоб щастям світилися Ваші очі, біди й смуток обходили стороною, здоров’я і сили  тільки примножувалися, а кожен день Вашого життя був зітканий зі світла радості й любові.

Від усього серця бажаю Вам здійснення всіх ваших бажань і надій, гарного настрою, оптимізму, вічної молодості й немеркнучої краси!

Нехай у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади!  Хай Ваші діти і найдорожчі Вам люди завжди будуть прихильні до Вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди!

Щасливої Вам долі, моря квітів, Віри, Надії й Любові!

Казанківський

селищний голова                                     Олексій Асмолов