Вихованці дитячої музичної школи підготували концерт до 8 Березня

Дата: 06.03.2019 13:46

5 березня в дитячій музичній школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому дню – 8 Березня. Запрошення отримали і керівники Казанківської селищної ради. В залі було дуже гамірно, велелюдно. Батьки та гості з нетерпінням чекали на початок концерту, щоб долучитися до високого мистецтва. Заступник селищного голови О. Шевчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту О. Лука привітали всіх жінок зі святом весни, побажали гарного весняного настрою, міцного здоров‘я, благополуччя, тепла та миру.
На концерті були представлені музичні номери та пісні у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Зворушлива, доброзичлива, святкова атмосфера панувала у переповненому залі. Глядачі, затамувавши подих, переглядали концерт та бурхливими оплесками дякували юним музикантам та їх наставникам за чудовий музичний вечір.
На завершення концерту О. Шевчук та О. Лука подякували творчому колективу за організацію концертної програми та всім учасникам вручили солодкі подарунки.