Відбулись змагання з волейболу серед жінок

Дата: 04.03.2019 16:22

2 березня в Казанківській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання з волейболу серед жінок . Змагання були приурочені до 75-ї річниці визволення Казанківщини від німецько-фашистських загарбників та дня 8 Березня. Загалом у змаганнях взяли участь 4 команди, а саме Геркулес-ДЮСШ 1, Дюшес-ДЮСШ-2, Орлятко-ДЮСШ-3 та Володимирівська ОТГ.
Ігри проходили напружено і цікаво, дівчата мали змогу продемонструвати високу командну гру. В урочистому відкритті змагань взяли участь директор Казанківської ДЮСШ Л. Дема, начальник відділу освіти, молоді та спорту О. Лука, депутат селищної ради С. Дяченко.
На початку змагань селищний голова О. Асмолов привітав учасниць змагань та побажав перемоги в змаганнях.
За результатами змагань місця розподіленні таким чином : 1-місце посіла команда Казанківської ДЮСШ-1-Геркулес, 2-місце - ДЮСШ-2 Дюшес, 3-місце Володимирівська ОТГ і останнє місце зайняли наймолодші учасниці ДЮСШ-3 Орлятко. По закінченню змагань всі команди отримали свої нагороди, навіть і ті, хто зайняв четверте місце.