Дата: 01.03.2019 14:37

28 лютого працівники територіального центру надали соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам, які проживають в селах Троїцько-Сафонове та Миколаївка.
Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Т. Волинец відвідала підопічних відділення соціальної допомоги вдома, а фахівець соціального захисту сім`ї, дітей та молоді В. Парнак відвідала багатодітні родини. В приміщенні сільських бібліотек відбулися засідання слухачів «Університету третього віку». Психолог В. Перевозчикова та бібліотекарі Т-Сафонівської та Миколаївської сільських бібліотек провели факультети «Основи здоров`я та здо-ровий спосіб життя» і «Дачні поради», де пенсіонери дізнались багато корисного та цікавого.
Перукар Н. Короленко надала безкоштовні перукарські пос-луги.