Відбулись змагання з баскетболу

Дата: 28.02.2019 11:41

Відбулись змагання з баскетболу ХVІІІ Спортивних ігор серед закладів загальної середньої освіти Казанківської об’єднаної громади

27 лютого в Казанківській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з баскетболу ХVІІІ Спортивних ігор серед закладів загальної середньої освіти об’єднаної громади. Загалом у змаганнях взяли участь 11 команд із 7 закладів освіти для того, щоб гідно захистити честь свого учбового закладу, а саме: Казанківські ЗЗСО №1, №2, №4, гуманітарна гімназія, Михайлівський, Троїцько-Сафонівський та Великоолександрівський заклади загальної середньої освіти. Ігри проходили напружено і цікаво, юнаки і дівчата мали змогу показати свою технічну і фізичну підготовку, високу командну гру. В урочистому відкритті змагань взяли участь директор Казанківської ДЮСШ Л. Дема, начальник відділу освіти, молоді та спорту О. Лука, депутат селищної ради С. Дяченко. На початку змагань селищний голова О. Асмолов привітав учасників, побажав щоб у турнірі перемогли сильніші, а також всім міцного здоров‘я, наснаги і постійно займатись фізичною культурою і спортом.
За результатами проведених змагань місця розподілені таким чином: серед дівчат – І місце посіла команда Казанківського ЗЗСО №1, ІІ місце дівчата Троїцько-Сафонівського ЗЗСО, ІІІ місце за командою Михайлівського ЗЗСО.
Серед юнаків: І місце Казанківський ЗЗСО №2, ІІ – Казанківський ЗЗСО №1, ІІІ – Казанківська гуманітарна гімназія.
Кращими гравцями змагань визнано серед дівчат Кристину Карпінську із Казанківського ЗЗСО №1 та серед юнаків Руслана Чухана - Казанківський ЗЗСО №2.
Завдяки професіоналізму та великому досвіду вчителям фізичної культури Олені Євсюковій, Вадиму Ященку, Максиму Гульку, Миколі Дюміну, Олександру Васюті, Дмитру Шабліяну та Олександру Параскуну вдалося досягти позитивних результатів в підготовці команд.