Проведення спільної наради з керівництвом прокуратури та бюро правової допомоги

Дата: 26.02.2019 15:19

Проведено  спільну нараду за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, начальника Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської  області та  начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

25 лютого  2019  року з метою реалізації положень спільного наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України від 21.01.2019р.  №172/5/10 «Про реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які  є підозрюваними  у  вчиненні злочину» за  ініціативи начальника Казанківського  районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  спільна нарада  із начальником Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської  області Мачушенко Михайло Вікторовича та  начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ликової Інни Анатоліївни.

Метою зустрічі було налагодження  діяльності з реалізації пілотного проекту в частині співробітництва органів пробації з територіальним  центром з надання безоплатної вторинної допомоги, запровадження обміну інформацією щодо позитивного досвіду роботи з неповнолітніми. Також у ході наради  було обговорено  важливість визначення заходів, що можуть бути передбачені в угоді та отримання консультативної підтримки з питань їх обрання стосовно конкретного неповнолітнього.