Заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної сотні

Дата: 22.02.2019 14:02

Працівники Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області долучилися до заходів зі вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Начальником Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано для неповнолітніх суб’єктів пробації відвідування виставки в Казанківській центральній районній бібліотеці (http://www.reglibrary.mk.ua/kazankalibrary.co.cc/www/)  присвяченій  Дню Героям Небесної Сотні.

Мета заходу – вшанування героїзму українських захисників,  завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

На початку заходу  бібліотекар  читального залу Будник Олена Петрівна розповіла про хроніку подій, які відбулися 5 років тому,  в лютому 2014 року під час Революції Гідності на Майдані Незалежності. В кінці зустрічі присутні мали можливість перегорнути  сторінки книг, в яких  описані спогади та враження учасників подій.

По  закінченню зустрічі керівники визначили, що усі вищезазначені питання потребують нагального поліпшення у частині взаємодії між органами.

Начальник Казанківського районного сектору

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області

І.О. Челнакова