Герої не вмирають!

Дата: 22.02.2019 09:08

Тяжкі дні лютого 2014 року стали часткою історії, але спогади завжди житимуть у наших серцях. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто на Майдані залишив своє життя. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної души. 20 лютого у районному будинку культури відбувся захід присвячений Героям Майдану «Пам‘ять героїв Небесної Сотні присвячуємо!..», в якому взяли участь керівники державних установ, мешканці селища та учнівська молодь. «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять справжніх Героїв України, які загинули у Києві на Майдані за честь, за волю, за право бути українським народом. Це ті люди, з яких ми повинні і будемо брати приклад, приклад любові до України і своєї землі. Цих патріотів об’єднало бажання жити у вільній, демократичній, чесній країні. Вічна пам’ять героям!» - зазначив у своєму виступі селищний голова О. Асмолов.
Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять Героїв Революції Гідності, Небесної Сотні, учасників бойових дій на сході нашої країни.