Дотримання прав та інтересів дитини в об‘єднаних територіальних громадах

Дата: 22.02.2019 09:08

19 лютого на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбувся дводенний семінар «Соціальне забезпечення населення в умовах децентралізації. Визначення пріоритетних напрямків соціального захисту, дотримання прав та інтересів дитини в об’єднаних громадах Миколаївської області», в якому взяла участь фахівець з питань соціального захисту сім‘ї, дітей та молоді Валентина Парнак.
Під час семінару учасники обговорювали механізми захисту прав та інтересів дитини, міжнародне та національне законодавство, що регулює питання захисту прав дитини, а також актуальні питання щодо дотримання прав та інтересів дітей вразливих категорій – діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Про повноваження та відповідальність органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення та які кроки необхідно здійснити в напрямку покращення надання соціальних адміністративних послуг в громадах, розповіла директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва. Керівник відділу з питань дотримання прав дитини Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валентина Михайленко прокоментувала різні життєві ситуації, які трапляються у роботі, а також про дотримання прав дитини у сім‘ї.