урок навчання грамоти у першому класі Миколаївського ЗЗСО

Дата: 14.02.2019 11:40

Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливості. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності кожної дитини на основі партнерства між учителем та учнем.
12 лютого методист відділу освіти, молоді та спорту Шкурина Г.А. та головний спеціаліст відділу освіти Бондар С.С. відвідали урок навчання грамоти у першому класі Миколаївського ЗЗСО І – ІІ ст. Під час уроку вчитель Візнюк Оксана Анатоліївна використовувала методику «Шести цеглинок», ознайомила учнів з друкованою буквою та її звуковим значенням. Також на уроці діти удосконалювали навички читання, розвивали вміння складати речення за малюнками.