Проведення робочої зустрічі з керівництвом національної поліції та державної виконавчої служби

Дата: 13.02.2019 16:50

Проведено  робочі зустрічі за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, заступника начальника Казанківського відділення поліції Новобузького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Миколаївській  області та  начальника Казанківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській  області.

12 лютого  2019  року з метою поліпшення взаємодії та своєчасного отримання інформації про вчинення  суб’єктами пробації адміністративних правопорушень, копії протоколів та постанов про накладення  адміністративного стягнення за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни та заступника начальника Казанківського відділення поліції Новобузького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Миколаївській  області Казаріна Олега Миколайовича  відбулася  робоча зустріч.

13 лютого  2019  року відбулася  робоча зустріч з начальником Казанківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській  області Коростиль Олександром Івановичем.

Метою зустрічі було поліпшення взаємодії та своєчасне отримання інформації про вчинення  суб’єктами пробації адміністративних правопорушень, копії протоколів та постанов про накладення  адміністративного стягнення. У ході зустрічі було обговорено важливість своєчасного надання  інформації на запити уповноваженого органу з питань пробації.

По  закінченню зустрічі було прийнято рішення  щодо поліпшення взаємодії.

Начальник Казанківського районного сектору

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області

І.О. Челнакова