Вчимося заробляти на туризмі

Дата: 12.02.2019 11:40

11 лютого на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений і діє за підтримки програми  «U-LEAD з Європою», відбувся цікавий, інформаційно  насичений і корисний семінар на тему «Розвиток сільських територій через створення туристичних кластерів», в якому взяла участь головний спеціаліст сектору культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної ради Анастасія Рибенок.  Учасники семінару обговорювали питання як громадам заробляти кошти на туризмі, як об‘єднати навколо цієї мети зусилля ОТГ. Також  вели мову про пріоритетні напрямки розвитку національної економіки і культури, про механізми, які запускають інвестиційні та розвиткові процеси як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівні. Обговорювали досвід роботи Коблівської ОТГ, Чорноморської сільської ради Очаківського  району, м. Миколаєва щодо організації діяльності туристичної галузі.

Перед учасниками виступили директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко, експерт з регіонального розвитку Київського ЦРМС Тетяна Тимошенко,  заступник начальника відділу з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА Руслан Волчецький, голова правління громадської організації «Асоціація лідерів туристичного бізнесу в Миколаївській області» Тетяна Чичкалюк.