Навчаємо по – новому

Дата: 12.02.2019 10:01

«Ключові компетентності педагога Нової української школи» - досить актуальна та важлива тема для педагогів І ступеня, адже реальна дієвість нової української школи залежить від кожного конкретного педагога -  його знань та умінь.

7 лютого відбувся відкритий урок з англійської мови у першому класі Троїцько-Сафонівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст.. на тему «Закріплення вивчених букв», який провела вчитель О. Григоренко. Під час уроку вчитель використовувала нові інноваційні форми роботи. Урок було проведено у формі гри, де  учні  вміло описували предмети та назви тварин, виконували прості інструкції, ставили запитання та відповідали на них. У ході заняття опрацьовано методику «Шести цеглинок»  з використанням  LEGO,  яка мотивує учнів до успішного навчання. Під час уроку діти активно працювали, проявляли високий інтерес та зацікавленість.

Відкритий урок у шкільному навчальному закладі відвідали методисти відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Г. Шкуріна  і С. Бондар.