Забезпечено вчасний підвіз учнів до навчального закладу

Дата: 11.02.2019 13:10

Стан доріг – одне з найбільш обговорюваних питань серед людей.  Від стану дорожньої інфраструктури залежить і безпека кожного з нас, і розвиток нашої громади. Ями на дорогах, які в дні негоди наповнюються водою й стають справжньою перешкодою для руху транспорту, викликають справедливе нарікання громадян.  Тому, за дорученням селищного голови О. Асмолова на аварійних ділянках дороги обласного значення 0-151206 – Суходілля-Лагодівка (через Скобелеве) та 0-151207 ( Казанка-Березнегувате) - Шевченково, для більш безпечного проїзду шкільного автобуса, вирішили власними силами, по можливості, ремонтувати  пошкоджене дорожнє покриття. На цих ділянках дороги під час зими утворились глибокі вибоїни, які унеможливлюють підвіз учнів із сіл Лагодівка, Мар‘янівка і Шевченкове до Троїцько-Сафонівської школи. Щоб виправити ситуацію, завезли вантажним автотранспортом близько 80 тонн щебню, і засипали вибоїни на найбільш критичних ділянках дороги. Тут активно попрацювали робітники з благоустрою селищної ради, а в.о. старости С. Плєска особисто за кермом трактора розгортав щебень. Звичайно, такі заходи вирішують проблему лише тимчасово і частково, однак і такий ремонт дав змогу вчасно підвозити 44 учня до Троїцько-Сафонівського навчального закладу.

Селищний голова О. Асмолов вдячний  людям, які допомагають спільними зусиллями вирішувати існуючі проблеми, в тому числі і депутату Казанківської селищної ради А. Томкову, приватному сільськогосподарському підприємству «Агрофірма ім. Шевченкове», небайдужим жителям с. Шевченкове В. Абрамяну та с. Скобелеве К. Мартинову, жителям смт Казанка І. Беженарю, О. Томкову, В. Юркову і О. Погребняку, які надали транспорт для ліквідації  вибоїн, що утворились на вищевказаних дорогах.