Конкурс «Барви надії» визначив переможців

Дата: 08.02.2019 15:13

Сьогодні в районному будинку культури відбувся районний конкурс розмовного жанру «Барви надії», в якому взяли участь 9 учасників із п‘яти закладів культури нашої об‘єднаної громади – Казанківський клуб №1, Троїцько-Сафонівський, Миколаївський, Михайлівський та Новоданилівський. Всього взяло участь 19 любителів мистецтва слова. Наймолодшому конкурсанту виповнилося 7 років і найдосвідченішому – 65. Цей захід проведено з метою розвитку та популяризації розмовного жанру, формування художніх смаків, виховання у дітей та молоді патріотичних почуттів на кращих зразках української культурної спадщини, збагачення репертуару високохудожніми творами класиків та сучасних авторів, а також залучення учасників до активної участі у культурному житті громади.

Всього було 4 вікові категорії: І категорія - 7 – 10 років; ІІ категорія - 11 – 13 років; ІІІ категорія  - 14-17 років; ІУ категорія  - 18 – 65 років.

Оцінювали виступи учасників спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури Казанківської райдержадміністрації – Світлана Юркова, викладач дитячої музичної школи – Світлана Білан, бібліотекар центральної районної бібліотеки – Олена Будник, методист районного будинку культури – Яна Іщенко, головний спеціаліст сектору культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної ради – Анастасія Рибенок.

За  результатами оцінювання конкурсу  журі  визначило переможців.

І вікова категорія:

1 місце – Сідронєна Олександра, Михайлівський СБК

2 місце – Фролов Андрій,  Троїцько-Сафонівський СБК

ІІ вікова категорія:

2 місце – Болотських Ксенія, СК №1

3 місце – Тєрєхова Катя, Новаданилівський СК

ІІІ вікова категорія:

1 місце – Соболєва Варвара, Троїцько-Сафоново СБК

1 місце – Капуста Софія, Новоданилівський СК

2 місце – дует Довга Марина та Лобяк Тетяна, Троїцько- Сафонівський СБК

ІV вікова категорія:

1 місце – Островерх Микола, Миколо-Гулаківський СБК

Варто зазначити, що призові місця у трьох вікових категоріях посіли представники Казанківської об’єднаної територіальної громади, які продемонстрували досить високий рівень майстерності та довели, що на Казанківщині люблять і розуміють мистецтво слова!