Слухачі Університету третього віку здійснили віртуальну подорож

Дата: 08.02.2019 12:05

7 лютого в приміщенні центральної районної бібліотеки  відбулося чергове засідання слухачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговуванняЦього разу було проведено навчання по факультетам «Навколо світу», «Мистецький», «Основи здоров’я та здоровий спосіб життя», «Рукоділля», які провели бібліотекарі Буднік О.П. і Пойда Л.М., психолог ТЦСО Перевозчикова В.В та сімейний лікар   Братусь А.В.

Спочатку слухачі  вирушили у віртуальну подорож до Ісландії, де пізнали багато цікавого про країну, її традиції, звичаї та дозвілля літніх людей, побачили чарівні краєвиди Ісландії від яких були зачаровані. Також дізнались про дивовижний та чарівний  світ фотомистецтва.

Факультет «Рукоділля» відкрив для пенсіонерів скарбничку порад та ідей, вони дізнались, як старі речі перероджуються в нові.

Сімейний лікар Братусь А.В. прочитав цікаву лекцію на тему «Здоровий спосіб життя». Говорили про те, як запобігти розвиткові хвороби, впливи різноманітних чинників зовнішнього середовища на організм людини. Також лікар розповів про діагностику та методи лікування грипу. На завершення подякував за увагу та побажав усім міцного здоров‘я, бо це джерело щастя, радості і повноцінного життя.

Слухачі отримали велике задоволення від продемонстрованих відеоматеріалів та цікавих тем.