У Казанківській громаді пройшов конкурс читців – декламаторів «Поетична пристань»

Дата: 07.02.2019 14:17

З метою  пошуку та підтримки талановитої обдарованої  молоді,  патріотичного  виховання  учнів  засобами  української  літературної  творчості 6  лютого  комунальним  закладом «Будинок  дитячої  та  юнацької творчості Казанківської  селищної ради» проведено  І етап  обласного  конкурсу читців – декламаторів  «Поетична  пристань».

У  конкурсі  взяли  участь  9 шкіл нашої громади, а саме Казанківські ЗЗСО І –ІІІ ступенів №2 та № 4, гуманітарна гімназія, Троїцько-Сафонівська, Михайлівська, Миколаївська, Новоданилівська і  Великоолександрівська.  Свою майстерність виконання продемонструвало 16 читців-декламаторів.

Згідно  положення  конкурсу  учасники  поділялися  на  дві  вікові  категорії.  І  вікова  категорія – 10 - 14 років і  ІІ  – 15 - 18 років. Змагались учні у номінаціях  «Твори  національного  патріотичного  спрямування» та « Гумористичні  твори».

До склад журі, яке оцінювало конкурсантів, увійшли начальник відділу  освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Казанківської селищної ради О. Лука, головний спеціаліст С. Бондар, методисти І. Пліска та А. Дмитренко, директор комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» Л. Перова. Важко було оцінювати конкурсантів, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів.

За  результатами оцінювання конкурсу  журі  визначило переможців.

І  вікова   категорія

І місце -Бабініна  Марина, учениця Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст,№ 4, керівник  Сідорченко  А.В.

ІІ місце - Болотських  Ксенія, учениця  Казанківського  ЗЗСО І-ІІІ ст, № 4,

керівник  Сідорченко  А.В.

ІІ місце - Харченко Вікторія, учениця Троїцько-Сафонівського ЗЗСО І-ІІІ ст.,

керівник Докучаєва  Л.Б.

ІІІ місце – Сумлінний Нікіта, учень  Казанківської  гуманітарної  гімназії,  керівник Головіна В.О.

ІІІ місце – Печарник  Вікторія, учениця  Михайлівського ЗЗСО  І-ІІІ ст.. керівник  Слободзян  В.О.

ІІ вікова  категорії

І місце – Соболєва Варвара , учениця Троїцько - Сафонівського  ЗЗСО  І-ІІІ ст.,

керівник Ігнатьєва  Н.І.

ІІ місце – Довга  Марина, учениця     Троїцько - Сафонівського  ЗЗСО   І-ІІІ ст.,