У Дмитрівці привітали ювіляра з 90-річчям

Дата: 31.01.2019 16:09

29 січня жителька села Дмитрівка Калашник Єфросинія Петрівна відзначила свій ювілей, адже 90 років це визначна подія і поважний вік. У день народження пенсіонерку прийшли привітати в.о. старости Л. Баланенко, соціальний працівник Л. Семікіна, директор будинку культури Л. Васькевич. Також стареньку привітали теплими словами школярі, розповідали вірші та подарували квіти. Побажали бабусі міцного здоров‘я, щастя, сил і наснаги, любові близьких та рідних.

Єфросинія Петрівна мала непросту долю, чесно працювала, віддавала усі сили свій батьківщині, і мабуть доля дарувала їй за це довге життя.  Потім вона ділилась своїми спогадами, розповідала про молоді роки, як її майбутній чоловік приїздив до села Весела Балка, сватався, потім вони одружились. Вона довго не хотіла переїздити з свого рідного села, однак чоловік все ж умовив, тож після весілля вони переїхали жити до села Дмитрівка. Разом із чоловіком виростила та виховала шестеро дітей. Іменинниця дякувала гостям за вітання, турботу і увагу. «Завжди приємно, що тебе пам‘ятають і не забувають» - зі сльозами на очах говорила ювілярка.