Перша зустріч суб’єктів пробації з представником РЦСССДМ

Дата: 30.01.2019 15:41

28  січня  2019  року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з членами спостережної комісії при Казанківській  районній  державній адміністрації.

На нараді було  обговорено вимоги Наказу Міністерства юстиції України  від 03.04.2018 року   № 974/5/467/609/280 «Про затвердження  Порядку взаємодії установ виконання  покарань, уповноважених органів з питань  пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»  щодо налагодження співробітництва в питаннях  впровадження елементів пенітенціарної пробації ( таких як соціальної адаптації засуджених під час підготовки їх до звільнення з місць позбавлення волі).

У нараді взяли участь заступник спостережної комісії при Казанківській  районній державній адміністрації Сумлінна Олена Петрівна (яка є директором Казанківського центру для сім’ї, дітей та молоді), секретар спостережної комісії Гацелюк Людмила Анатоліївна (фахівець сектору соціальної  допомоги управління  соціального захисту  населення  Казанківської районної державної  адміністрації) та начальник  управління  соціального захисту населення Казанківської районної державної  адміністрації Перчиць Віта Сергіївна.

Начальник Казанківського районного сектору

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області

І.О. Челнакова