Працівники селищної ради навчались надавати першу домедичну допомогу

Дата: 26.12.2018 08:37

Для працівників Казанківської селищної ради відбувся навчально-тренувальний тренінг «Перший на місці події». Навчання провела Людмила Тимощук, яка пройшла підготовку у проекті «Доброврольці-вогнеборці». Працівники селищної ради отримали навички надання домедичної допомоги та дії у разі надзвичайної  ситуації, а також навчались, як правильно надати першу домедичну допомогу, послідовність її надання, рятувати та підтримувати життя постраждалих до приїзду швидкої медичної допомоги.

Учасники тренінгу відтворювали симуляцію реальної ситуації, яка може відбуватись в реальному житті, наприклад, коли людина травмувалась,  отримала переломи, втратила свідомість. Також навчались накладати пов‘язки, зупиняти кровотечу, відтворювали ситуацію що треба робити під час невідкладних станів – судомних нападів, або під час серцевого нападу, інсульту. Потім переглянули відео, як правильно робити серцево-легеневу реанімацію дорослому та немовляті.