У центрі Казанки яскравими вогнями засяяла Новорічна ялинка

Дата: 20.12.2018 09:56

19 грудня, на День Святого Миколая, на головній площі Казанки, біля районного Будинку культури, відбулось урочисте відкриття Новорічної ялинки.  Цього вечора милувала око учасників свята прикрашена новорічними іграшками, сніжинками, гирляндами головна ялинка громади. Святкові концертні номери демонстрували присутнім на святі наймолодші учасники художньої самодіяльності. Під радісні вигуки присутніх біля ялинки з‘явились Дід Мороз та Снігуронька, що викликало неабияке захоплення у малечі, котра разом з батьками прийшла на свято відкриття Новорічної ялинки. Задоволені дітлахи водили новорічні хороводи, фотографувались біля прикрашених ілюмінацією химерних геометричних фігур, бігали, щиро сміялись та по-доброму легенько бешкетували, а потім   за допомогою чарівного слова запалили яскраві вогні на головній зимовій красуні нашого селища – Новорічній ялинці.

З словами привітання до дітей та дорослих казанківців звернулись Казанківський селищний голова О. Асмолов, голова райдержадміністрації О. Жорова, голова районної ради В. Коніщук. У своєму вітальному слові О. Асмолов поздоровив односельців з прекрасним зимовим святом нашого покровителя – Святого Миколая Чудотворця, побажав всім міцного здоров‘я, миру, щастя, добробуту та благополуччя!

А на головній площі селища біля Новорічної ялинки продовжувала панувати чарівна атмосфера справжнього зимового свята, яке за традицією організувала і провела Казанківська селищна рада.