Соціальне житло для дітей-сиріт

Дата: 18.12.2018 08:43

Відбулось засідання голів постійних комісій селищної ради, які очолюють С. Дяченко, О. Коніщук, В. Дорошенко, В. Кривцова. Мова йшла про проект рішення ради стосовно надання згоди на придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт за рахунок субвенцій з державного бюджету. Селищний голова О. Асмолов поінформував присутніх, що з державного бюджету передано субвенцію в сумі 450 тисяч гривень, однак райдержадміністрація, яка не веде квартирний облік громадян, не має змоги купувати житло, тож договір купівлі-продажу трикімнатної квартири загальною площею 65,4 кв.м. для дітей-сиріт може укласти селищна рада, для чого необхідно на сесії прийняти відповідне рішення.

Після детального обговорення голови постійних комісій вирішили за доцільне винести на розгляд сесії селищної ради 19 грудня запропонований проект рішення, прийняття якого дасть можливість використати державні кошти і забезпечити комфортабельним житлом дітей-сиріт. Остаточне рішення з цього питання прийматимуть депутати на пленарному засіданні ради.