оголошення

Дата: 11.12.2018 15:12

Розпорядженням Казанківського селищного голови від 10.12.2018 №171 місцями для реалізації новорічних ялинок (ялин, ялиць, сосен тощо) в передноворічний період 2019 року у населених пунктах Казанківської селищної ради визначено територію відповідно до рішення сесії селищної ради  від 20 вересня 2018 року, а саме:

- земельна ділянка за адресою: смт Казанка вул. Перемоги, 1, яка надана СТОВ «Відродження» для будівництва та обслуговування ринкової інфраструктури;

- територія за адресою: смт Казанка вул. Миру, 211 фізичної особи-підприємця Саакян О.А.

- прилегла територія по вул. Миру, 222  магазин «Геліос» (майданчик перед спорудою)