Завдяки депутату розпочато ремонт колишньої школи

Дата: 03.12.2018 11:31

В центрі селі Дмитрівка знаходиться двоповерхова будівля колишньої школи. Зараз там розміщено бібліотеку, кабінет фахівця з соціальної роботи та сезонний дитячий садочок «Сонечко».

Покрівля цього приміщення знаходиться в аварійному стані більше 20 років і коли надворі хоча б невеликий дощ, вода тече по стінах, в приміщенні калюжі, і як наслідок – на стінах і стелі з‘явилась цвіль, яка становить небезпеку для здоров‘я людей.

Мешканці села звернулись до депутата селищної ради Гарніка Мкртчяна, щоб допоміг у вирішенні цієї проблеми і свої «депутатські кошти» виділив на ремонт покрівлі. Депутат відразу відгукнувся на прохання сельчан та зазначив: «Неможна допустити, щоб така споруда зруйнувалась».

З понеділка 26 листопада розпочались ремонтні роботи і незважаючи на дощі, які йшли протягом неділі, в приміщенні вже сухо. Працівники закладів соціально-культурної сфери та жителі села висловлюють щиру вдячність Г. Мкртчяну за турботу і увагу.