Проводиться реконструкція приміщення майбутнього центру надання адміністративних послуг

Дата: 03.12.2018 08:46

Як уже повідомлялось на нашому сайті в рамках проведення децентралізації та з метою реальної підтримки місцевих громад, держава виділила Казанківській громаді кошти для реалізації інфраструктурних проектів. У зв‘язку з цим прийнято рішення облаштувати в селищі Казанка для всіх мешканців нашої об‘єднаної територіальної громади Центр надання адміністративних послуг. Як помітили, напевне,  жителі та гості Казанки, по вулиці Миру почалась реконструкція двоповерхової будівлі колишньої аптеки. Саме тут буде працювати вказаний центр. На даний момент проводяться  роботи по утепленню стін та готують поверхню цоколя фундаменту, яку теж передбачається утеплити. Вже демонтовано стару плитку та для довговічності і надійності споруди проводять армування цоколя прутом і сіткою та заливають бетоном. Зовнішнє утеплення дозволяє значно знизити рівень тепловтрати будівлі, а також збільшує термін служби цоколя, який схильний до впливу атмосферних явищ, що руйнують його. Також демонтували дах і розпочали обрешетування та настилання нової сучасної покрівлі.