Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 12.11.2018 09:36

9 листопада, в залі міського клубу № 1 відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Відкрив урочистості  Казанківський селищний голова О. Асмолов, який у своєму виступі подякував працівників відділу культури, клубних працівників, самодіяльних артистів нашої об‘єднаної територіальної громади за таку важливу для суспільства працю, за культурне виховання, за те що звеличують наш край та вселяють надію на краще. Своїх колег також привітала завідувач сектору культури та туризму Наталія Пихтіна, яка зазначила, що культпрацівники – це творчі, емоційні  люди, які допомагають всім розуміти і цінувати прекрасне, сприяють збереженню українських традицій. Побажала міцного здоров‘я, здійснення всіх заповітних мрій, а також творчого ентузіазму, оригінальних ідей та завжди мати гарний настрій.