В Казанківському професійному аграрному ліцеї – «Іван Сила»

Дата: 06.11.2018 10:23

Дирекція Казанківського професійного  аграрного ліцею  звернулась до селищної ради з проханням в рамках реалізації культурного проекту «Кіномандри» продемонструвати у їх навчальному закладі  художній фільм «Іван Сила». Казанківський селищний голова Олексій Асмолов  відразу ж відреагував на цю пропозицію, адже в  ліцеї навчається сільська молодь, яка й надалі буде створювати  матеріальне і духовне майбутнє нашої об‘єднаної громади.

Учні залишились задоволеними від перегляду цього цікавого, повчального кінофільму, навіть декотрі юнаки виявили бажання записатись на якусь  спортивну секцію, а заняття спортом – це панацея від хвороб, загартування тіла й духу. Також лунали теплі, щирі  слова подяки працівникам селищної ради за організацію такого чудового вечора та за надану можливість взяти участь у культурному проекті.

Перед показом фільму  вихованців навчального закладу  частували   солодкою ватою та поп-корном, а після перегляду задоволені глядачі мали змогу пригоститись запашною кавою, гарячим чаєм з кондитерськими виробами.