Привітали працівників соціальної сфери із професійним святом

Дата: 02.11.2018 10:24

Привітали працівників соціальної сфери із професійним святом

Щороку, у першу неділю листопада, відзначається День працівника соціальної сфери України. Це люди, на плечі яких покладене одне з найбільш відповідальних завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян. Соціальні працівники допомагають слабо захищеним верствам населення, дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

Сьогодні, 2 листопада,  у залі Казанківського районного Будинку культури відбулись урочисті збори і святковий концерт з нагоди Дня соціального працівника. У своїй привітальній промові Казанківський селищний голова О. Асмолов наголосив на важливості роботи соціальних працівників. «Сьогодні важливо приділяти увагу найбільш уразливим верствам населення: безробітним, пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим, ветеранам Другої світової війни та учасникам АТО. Це робота, яка потребує милосердя, тактовності та доброго серця, щоденно  знаходити підхід до людей, захищати старих та дітей. Тож нехай людська доброта та тепло сторицею повертається до вас» - зазначив у своєму виступі селищний голова О. Асмолов.

Зі словами вдячності до працівників соціальної сфери звернулись також голова Казанківської райдержадміністрації О. Жорова, голова районної ради В. Коніщук, директор районного центру зайнятості, депутат селищної ради О. Коніщук, голова районної організації ветеранів М. Ризук.

За сумлінну працю, чуйність, милосердя та з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери Грамотами Казанківського селищного голови  нагороджено кращих працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Казанківської селищної ради: головного бухгалтера Буравченко Світлану Сергіївну,  бухгалтерів Дмитрук Тетяну Валеріївну та Долженок Ольгу Валеріївну, медичну сестру відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Діденко Юлію Сергіївну, молодших медичних сестер з догляду за хворими Гридіну Світлану Григорівну, Познякову Людмилу Анатоліївну, Маркевич Ірину Вікторівну та Дзюбас Лілію Омелянівну, інспектора з кадрів Пірожкову Наталію Ананіївну, кухаря відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Послушняк Євгенію Леонідівну, соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Шаригіну Оксану Миколаївну, Євдокімову Тетяну Миколаївну, Долженко Оксану Миколаївну і Семікіну Людмилу Іллівну.

Хай щастить вам, шановні працівники важливої сфери соціального захисту населення,  надалі залишайтесь прикладом безмежних людських можливостей, міцної сили волі, міцного здоров‘я вам, добра, впевненості у майбутньому. Нехай справдяться усі ваші бажання, мрії та задуми!

По завершенню урочистостей гарний настрій учасникам заходу створили місцеві аматори  святковим концертом.