Відбулись нові призначення

Дата: 17.10.2018 15:49

Сьогодні, 17 жовтня, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Олександр Лука, на підставі рішення конкурсної  комісії  з відбору кандидатів на посаду директора закладу загальної середньої освіти, представив педагогічному   колективу Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. №2  нового директора Юлію  Миколаївну Костенко, а також педагогічному колективу Великоолександрівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ст.  директора Тетяну В’ячеславівну Школяр. О. Лука побажав керівникам плідної та конструктивної праці, невичерпних сил, творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях та  здійснення задуманих  планів в ім’я розбудови української освіти.