Дата: 17.10.2018 14:19

Згідно розділу 2 пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов» виконавчий комітет Казанківської селищної ради в період з 01 жовтня по 31 грудня 2018 року проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Казанківської селищної ради.

В звязку з цим  громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно у вказаний період надати наступні документи:

-    копія (1,2 стор.,прописка) паспорта заявника та членів його сімї;

-    копія свідоцтв про народження для неповнолітніх;

• копії ідентифікаційних номерів  заявника та членів його сімї;
  • довідку з місця роботи ;
  • довідку про склад сімї  та реєстрацію;
  • довідка про наявність/відсутність житла на всіх членів сімї;
  • копію документу про наявність пільг, якщо такі є;

-    копія технічного паспорту житла,  в якому проживає громадянин та його члени  сімї  на теперішній час;

Документи подавати за адресою: вул.Миру,224 (2-й поверх) кабінет №8.

( Татаринцев С.М., спеціаліст 1 категорії відділу  інвестицій,    містобудування,  архітектури та  ЖКГ. Телефон для довідок   098 230 20 33).

У разі ненадання документів громадяни будуть зняті з квартирного обліку та не будуть внесені до єдиного державного реєстру.