Шановні жителі Казанківської об‘єднаної територіальної громади!

Дата: 11.10.2018 15:30

Приміть щирі вітання з Державним святом – Днем захисника України. Це свято мужніх та хоробрих, свято справжніх патріотів, тих, хто несе відповідальність за долю суспільства та рідної землі. 14 жовтня  ми відзначаємо і велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею православного воїнства. Ці знаменні дати особливо шануються українцями, бо вони символізують зв‘язок поколінь, давні історичні традиції. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу попереднім поколінням, які здобували свободу та незалежність України, а також тим, хто і сьогодні несе нелегку військову службу, захищає спокій українців.

Від усього серця бажаємо вам  міцного здоров‘я, родинного затишку, гарного настрою, добра та миру!

З повагою,

Казанківський селищний голова                      Олексій Асмолов