Відбулось засідання методичного об‘єднання шкільних бібліотекарів

Дата: 14.09.2018 15:40

13 вересня на базі Казанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2 відбулось засідання методичного об‘єднання шкільних бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів об‘єднаної територіальної громади  на тему  «Шкільна  бібліотека – центр творчого розвитку дитини» ( до 100 - річчя від дня народження В.О. Сухомлинського).  Керівник методичного об’єднання відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Тетяна Маслова ознайомила присутніх з організацією та плануванням роботи шкільної бібліотеки на 2018 – 2019 навчальний рік. Під час роботи методист відділу освіти, молоді та спорту Галина Шкуріна надала рекомендації щодо проведення в 2018році  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Також обговорювалися питання щодо використання інформаційних, педагогічних, виховних можливостей та документальних ресурсів шкільних бібліотек в освітньому процесі, стан забезпечення учнів підручниками на 2018 -2019 навчальний рік.

Захід пройшов у діловій і конструктивні обстановці, який передбачає  налаштування більш тісних зв‘язків між шкільними бібліотеками Казанківської громади. Учасники засідання висловили щиру вдячність   організаторам Казанківського закладу освіти за проведення методичного об‘єднання, за теплий і щирий прийом.