З метою підтримки галузі тваринництва

Дата: 12.09.2018 19:22

Для підтримки галузі тваринництва відповідною постановою Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті.  Казанківською  селищною радою прийнято 96 заяв від громадян об‘єднаної громади на отримання дотації від держави на вирощування молодняка  великої рогатої худоби, який народився в  господарствах фізичних осіб. Станом на вересень поточного року ця сума становить 63100 гривень.  По цьому питанню, сьогодні, 12 вересня, відбулась нарада з помічниками в.о. старост громади,  яку провела секретар селищної ради Людмила Міненко.