Знищення карантинних бур‘янів – обов‘язок кожного жителя громади

Дата: 12.09.2018 19:05

Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних бур’янів. Це однорічна рослина родини складноцвітних. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів.  Як поінформував заступник селищного голови  з питань діяльності  виконавчих органів Валентин Новицький протягом поточного року на території Казанківської селищної ради проведено місячник боротьби з карантинними бур‘янами. Робочою групою, до складу якої увійшли працівники з питань житлово-комунального господарства селищної ради, в.о. старост та представники депутатського корпусу, серед керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, одноосібників, а також з керівниками лікувальних та навчальних закладів, населенням проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вжиття відповідних заходів боротьби з карантинними бур’янами. Також проведено рейди по обстеженню територій населених пунктів з метою виявлення вогнищ амброзії полинолистої та вжито низку організаційних та практичних заходів по ліквідації .
 Інспектором з благоустрою виконкому селищної ради Юрієм  Кондратюком було вручено п‘ять попереджень громадянам про порушення пункту 4.9 Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів територіальної громади Казанківської селищної ради  щодо забезпечення чистоти  на присадибній ділянці, а саме знищення карантинних бур‘янів.
Звертаємось до кожного жителя громади внести свій посильний вклад у знищенні цієї вкрай небезпечної рослини